Opracowanie i wdrożenie programu motywacyjnego dla pracowników

Internet Union S.A. z siedzibą we Wrocławiu to spółka inwestycyjna, która działa w branży usług telekomunikacyjnych i internetowych. Powstała w roku 2002, jako spółka akcyjna funkcjonuje od 2010 roku. W portfolio spółki znajdują się trzej niezależni operatorzy sieci – Moico, SEEV, Aer Network – specjalizujący się w dostarczaniu Internetu, telewizji oraz usług telefonicznych. Firma świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak też dla segmentu biznesowego. Tworzy kompletne rozwiązania na poziomie sprzętowym, usługowym i oprogramowania.

Dla spółki Internet Union S.A. przygotowaliśmy i wdrożyliśmy program motywacyjny dla jej pracowników. Jako Autoryzowany Doradca świadczyliśmy usługi związane z doradztwem i przygotowaniem z wprowadzeniem akcji spółki do obrotu na rynku NewConnect. Do naszych zadań należało także doradztwo strategiczne w zakresie maksymalizacji wartości przedsiębiorstwa oraz przygotowanie wniosku o dotację unijną w ramach Poddziałania 3.3.2 PO IG.
Wspierane przez nas działania zakończyły się pozyskaniem przez spółkę Internet Union S.A. kapitału w wysokości 500 tys. zł oraz opracowaniem obowiązującego programu motywacyjnego.