Budowa międzynarodowej sieci myjni dzięki debiutowi na giełdzie

Spółka Auto-Spa S.A. zajmuje się budową, rozwojem oraz zarządzaniem siecią bezdotykowych, samoobsługowych myjni samochodowych, działających pod marką Autospa. Firma z siedzibą we Wrocławiu działa na rynku od 2009 roku, posiada myjnie w 57 lokalizacjach, zarówno w Polsce, jak również na terenie Czech i na Ukrainie. W 2012 roku spółka zakupiła producenta myjni (firmę Hydro-Press z Gdańska), tym samym rozpoczynając drugi profil działalności. Auto-Spa S.A. działa w ramach grupy kapitałowej, do której należą następujące podmioty: Auto-Spa PL, Auto-Spa CZ, Auto-Spa UA oraz Hydro-Press.

Dla firmy Auto-Spa S.A. zajmowaliśmy się przygotowaniem debiutu giełdowego na rynku NewConnect w kwietniu 2012 roku. Doradzaliśmy i świadczyliśmy pomoc w przygotowaniu oferty prywatnej oraz odpowiadaliśmy za przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Po naszej stronie znalazła się również koordynacja procesu wprowadzania akcji spółki na rynek NewConnect. Świadczyliśmy usługi Autoryzowanego Doradcy Alternatywnego Systemu Obrotu.
Realizowany przez nas debiut na rynku NewConnect umożliwił spółce pozyskanie kapitału w wysokości 2,6 mln zł, dzięki czemu mogła ona kontynuować budowę międzynarodowej sieci myjni w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.